Iphone Theme

Windows için Apple teması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma pwombwa
   Windows mobil telefon kullanıyorsunuz. Ancak Apple telefonların arayüzünü çok seviyorsunuz . İşte sizin için Apple Iphone Theme uygulaması. Bu uygulama sayesinde Windows mobil telefonunuz artık Apple arayüzüne sahip olacak.

   Windows mobil telefon kullanıyorsunuz. Ancak Apple telefonların arayüzünü çok seviyorsunuz . İşte sizin için Apple Iphone Theme uygulaması. Bu uygulama sayesinde Windows mobil telefonunuz artık Apple arayüzüne sahip olacak. Apple arayüzünün size getireceği kullanım kolaylığının yanında şık ve estetik duruşu sizi farklı olmaya itiyor.

 

   Iphone Theme uygulaması siz Windows mobil kullanıcıları için özenle geliştirildi. Mükemmel ıphone görünümü artık tüm Windows mobil telefonlarda. Tek yapmanız gereken işlem uygulamayı telefonunuza yüklemek ve temanın tadını çıkarmak 

 

   Tüm özellikleriyle mükemmel çalışan bu uygulama size arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirme imkanı sağlayacak. Uygulama sayesinde artık bir Apple cihaza ihtiyaç duymadan Apple kullanım rahatlığına ulaşabileceksiniz. Sorunsuz, kullanışlı, interaktif olan Iphone Theme uygulaması ücretsiz olarak şimdi sizinle.

Daha Fazla Göster
Iphone Theme indir